Pokoje gościnne Witów

0
48
travel planning map tourism traveler plan holiday ticket lay desk flat tourist booking journey hand pointing plane trip concept - stock image
Rate this post

Nocleg w Witowie

Coraz większa liczba turystów odkrywa uroki Witowa i przekonuje się do tego, że Tatry nie kończą się wcale na Zakopanem. Nie trzeba więc wydawać majątku na to, by trafić do lokacji, z której można będzie ruszać na malownicze szlaki albo udać się wprost na wyciąg narciarski. Jeden z takich wyciągów występuje bezpośrednio w samym Witowie. Z pomocą autobusów czy po prostu własnego auta można też bez trudu dostać się z tej miejscowości na liczne okoliczne szlaki, by od razu wkroczyć w sam środek Tatr i napawać się ich malowniczymi krajobrazami.

Za Witowem przemawiają natomiast przede wszystkim ceny noclegów. Osoby przyzwyczajone do płacenia stu złotych za pokój od osoby (za dobę) mogą być wręcz zdziwione tym, że pokoje gościnne Witów zaczynają się już od… trzydziestu złotych za dobę! A nie jest to wcale żadna specjalna okazja. Taką cenę normalnie zapewnia jeden z całorocznych domków letniskowych, oferujący turystom aż sześć miejsc, czyli będący doskonałym miejscem na wakacje ze znajomymi albo wakacje z większą rodziną. Pozostali turyści mogą skorzystać z innych letniskowych domków. One są już ciut droższe, ale mimo wszystko wciąż względnie tanie, albowiem w ich przypadku ta cena za dobę wynosi zwykle nie więcej niż pięćdziesiąt złotych.