Łóżka hotelowe

0
51
Rate this post

Łóżka hotelowe są elementem pokoju hotelowego, który musi zostać wykonany z najwyższą dokładnością i starannością o szczegóły. Łóżko nie może być zbyt twarde, oraz posiadać uniwersalne wymiary.
Łóżka hotelowe składają się z elementów typowych dla każdego innego łóżka. Różnią się ona szczegółami, które decydują o tym, że łóżka hotelowe są tak wygodne. Łóżka hotelowe posiadają często tapicerowane wezgłowie, oraz tapicerowany szczyt dolny. Są to elementy praktycznie niespotykane w łóżkach domowych co nadaje łóżkom hotelowym unikatowości. Bardzo często również w bogatszych hotelach znajdziemy łóżka hotelowe z silniczkiem elektrycznym. Silnik elektryczny służy do sterowania łóżkiem, a dokładniej jego kątem nachylenia oraz innymi parametrami sprawiając, że takie łóżko dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pensjonariusza. Kolejną cechą łóżka hotelowego jest to, że powierzchnia do spania znajduje się stosunkowo wysoko nad poziomem podłogi.
Łóżka hotelowe projektowane są z troską o wszystkie wymagania klientów, co sprawia że są drogie, ale również niesamowicie wygodne.