Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

0
51
travel planning map tourism traveler plan holiday ticket lay desk flat tourist booking journey hand pointing plane trip concept - stock image
Rate this post

Ludzie szukają dzisiaj coraz więcej adrenaliny, chcą mieć jak najlepsze hobby i spełniać bardzo przyjemnie i ciekawie swój wolny czas.

Latają więc na paralotniach, nurkują oraz skaczą ze spadochronem. Najpierw muszą się wszystkiego nauczyć i przejść odpowiednie szkolenia.
Najnowsza metoda nauki skoków ze spadochronem to metoda AFF, kursy i szkolenia spadochronowe AFF trwają kilka tygodni i składają się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna dogłębnie uczy jak lądować, przemieszczać się w powietrzu, jaką przyjąć pozycję podczas skoku spadochronowego. Natomiast część praktyczna to możliwość wykonania od 6 do 8 skoków z wysokości 4000 m. Podczas skoków uczeń jest koordynowany za pomocą radia przez instruktora.
Dostaje odpowiednie wiadomości co ma robić i jaką pozycję przyjąć.
Zawsze skoki są filmowane i potem szczegółowo omawiane przez nauczyciela skoków spadochronowych.
Tak jak wszystkie szkolenia i to kończy się egzaminem, adept otrzymuje certyfikat do możliwości wykonywania samodzielnych skoków spadochronowych.