Agroturystyka Podkarpackie kwatery prywatne

0
54
Rate this post

Atrakcyjne Podkarpacie

Czas letni to czas urlopów, wyjazdów i wypraw, na które czeka się cały rok. Jednak dla osób prowadzących działalność turystyczna to czas wytężonej pracy.
Jedną z atrakcyjniejszych form prowadzenia tego typu działalności jest agroturystyka Podkarpackie kwatery prywatne oferują noclegi w konkurencyjnych cenach. A warto się tu zatrzymać, ponieważ Podkarpacie jest idealnym miejscem do spędzenia aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu zarówno atrakcje przyrodnicze: Bieszczadzki Park Narodowy, Rezerwat przyrody Zwiezło, Park Krajobrazowy Pogórza Przemyskiego, Wodospad Trzy Wody, Kaskadę Solankową Sołonka i wiele innych. Znajdują się tu również zabytki i ciekawe miejsca na przykład: Zamek w Łańcucie, zamek w Baranowie, Zamek Lubomirskich, ruiny warownego Klasztoru Karmelitów Bosych. Znajduje się tu również wiele miejsc kultu religijnego lub otoczonych religijną czcią na przykład: Pustelnia św. Jana z Dukli, cerkiew w Równi, Klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy, Kościół i Klasztor Dominikanów w Tarnobrzegu.
Podkarpacie to atrakcyjne miejsce dla miłośników historii Polski. W powiecie Strzyżowskim znajduje się kompleks niemieckich fortyfikacji z okresy II wojny światowej, w samym Strzyżowie tunel kolejowy, który miał spełniać rolę komory śmierci. Obóz koncentracyjny w miejscowości Szebnie. Sam Przemyśl jest miastem pełnym historycznych odniesień. Warto zobaczyć przemyskie podziemia. Warto tam wybrać się z przewodnikiem, aby poznać historię podziemnych kanałów. Obowiązkowa jest wizyta w Twierdzy Przemyśl – okazałej budowli militarnej i muzeum wojennym.