Paralotnie kurs

0
55
Rate this post

Dzisiaj można zapisać się na każdy kurs, można spróbować swoich sił w każdym sporcie, można przy tym nauczyć się niesamowitych rzeczy.
Dogłębnie poznać paralotnie kurs nauki latania na tym sprzęcie jest miejscem, gdzie uczynimy to najlepiej. Tam zapisując się poznamy najpierw teorię, a potem spróbujemy swoich sił na paralotni. Przy pomocy odpowiednich wyciągarek, przy użyciu sprzętu najlepszej generacji polecimy w przestworza, by spojrzeć na ziemię z lotu ptaka choć raz.
Adrenalina, którą otrzymują uczniowie takich kursów i szkoleń jest tak ogromna, że niejednokrotnie pragną oni, latać już potem cały czas. Jeżdżą więc po Polsce i po świecie, szukając ciekawych zakątków by na paralotni odbyć lot swojego życia.
W Polsce szkolenia są podzielone na etap I i etap II, można zrobić w pierwszym wariancie około 20 lotów niskich a w drugim 10. Drugi etap pozwala robić ósemki, kółka, uszy i planowane lądowanie. Jednak ta metoda nie jest wystarczająca dla kursantów, którzy z czasem stają się maniakami lotów na paralotni.