• Lampa Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa z stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego w kolorze ciemnoszarym oraz przeźroczystym  led dublindublin 66006
  • 66006_obr
  • 66006_min
  • 66006

Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa z stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego w kolorze ciemnoszarym oraz przeźroczystym led dublindublin 66006

LUXERA

313.00 PLN

typ żarówki: 1xLED/11W 

wysokość: 955 mm

szerokość: 160 mm

Lampa stojąca duża jednopłomienna Dublin należy do rodziny opraw oświetleniowych zewnętrznych Dublin składającej się z kinkietu ściennego, oraz lampy stojącej dużej i małej dwóch wersjach kolorystycznych: ciemnym szarym oraz stali nierdzewnej. 

Oświetlenie zewnętrzne Dublin wykonane zostało z stali nierdzewnej oraz tworzywa w bardzo modnym odcieniu ciemnej szarości oraz przeźroczystym. 

Klosz występujący w oprawie Dublin wykonano z wytrzymałego tworzywa, które jest odporne na warunki atmosferyczne, potwierdza to również klasa ochrony IP44 zastosowana w lampach.

Stylowe oświetlenie zewnętrzne Dublin LED dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi spełni oprócz funkcji świetlnej również wizualną, dodając naszym ogrodom, tarasom klasy i elegancji.