STYL TIFFANEGO – OŚWIETLENIE TIFFANY

Połączenie ze sobą elegancji z klasyką to propozycja Lamp Tiffany, które nawiązują swoją formą do architektury Gotyckiej.  Cechy charakterystyczne stylu Gotyckiego  to nie tylko  kościoły z strzelistymi wieżami, ostre łuki ale także okna przyozdobione przepięknymi, różnobarwnymi witrażami precyzyjne dopracowanymi. 

Prekursorem i pierwszym wynalazcą lamp w stylu Tiffanył był L. C.  Tiffany, to właśnie On stworzył pierwsze oświetlenie z kloszem witrażowym, które zainspirowało innych projektantów tej branży do tworzenia tego typu opraw.

W ofercie naszego sklepu internetowego www.lampy-prezent.pl można znaleźć lampy stołowe i wiszące, kinkiety czy też plafony. Zastosowanie klosza zdobionego różnobarwnymi kawałkami szkła, sprawia że aranżując lampę będziemy mogli uzyskać cudowne efekty świetlne – „grę świateł” i ocieplimy nasze wnętrze.  Lampy witrażowe zostały wykonane oprócz z szkła, także z masywnego metalu, który dodaje lampą serii Tiffany elegancji i stylu.

Lampy stołowe z rodziny Tiffany z całą pewnością sprawdzą się w domowych gabinetach, jak i biurach czy hotelach, zarówno jako źródło światła jak i element dekoracyjny.

Lampy wiszące witrażowe dodadzą uroku i rozświetlą jadalnie, salon czy również kuchnie, dzięki efektom świetlnym mogą one być głównym oświetleniem jak i również uzupełniającym (dekoracyjnym).

Natomiast kinkiety i plafony Tiffany to alternatywa do oświetlenia sypialni, holu czy wiatrołapu, sprawią że dzięki ciepłej barwie uzyskamy efekt odprężenia i wyciszenia wieczorem.

Wnętrza z zaaranżowanymi lampami TIFFANY zyskają niepowtarzalny klimat i na pewno staną się unikalne dla niejednego posiadacza tych opraw.  

Prezent